Головна » 2013 » Травень » 25 » Останній дзвоник кличе!
Останній дзвоник кличе!

Ось і закінчилось навчання в школі і по переду канікули.

24 травня 2013 року подвір’я Світильнянського НВК прикрасили різнокольорові квіти, білі банти та променисті посмішки школярів, працівників закладу та гостей! Свято «Останнього дзвоника» відбулося!
      Найочікуваніший захід усього року розпочався щ 830. Здавалося, навіть сама матінка-природа посміхнулася – і сонечко все-таки виглянуло з-поміж громіздких хмар. Тому дощик святу не завадив!
      Урочиста частина цього року була досить довгою, але напрочуд приємною: такої кількості грамот, дипломів, подяк за призові місця у різноманітних олімпіадах і конкурсах не було ще жодного року! А за словами гості свята, виконуючої обов’язків начальника Служби у справах дітей Броварської РДА, Бургели М.В., «…такої талановитої школи ще не бачила!..». ЇЇ приємно вразили результати річної роботи учнівсько-вчительського колективу Світильнянського НВК, а загальна атмосфера заходу розчулила до сліз.
      Не менш щедрими на компліменти та побажання були й інші члени президії, спонсори школи: сільський голова, Кругляк О.В. та керівник ТОВ «Волошкове поле», покращення умов роботи та навчання у школі і садочку, плани на ремонт приміщень закладу.
      Директор НВК, Решотко Т.М. нагородила також і батьків обдарованих випускників подяками за виховання талановитих дітей.
      Усе приємне має здатність закінчуватися. Тому діти та вчителі, які ще зранку раділи кінцю уроків та заходів, вже після свята ділилися планами на наступний 2013-2014 навчальний рік!
      Але, дорогі мої, не забувайте і про відпочинок! Гарних літніх канікул усім нам! До зустрічі у вересні!

Василина Сіденко

Переглядів: 628 | Додав: Umnik | Рейтинг: 0.0/0