Головна » 2013 » Грудень » 12 » Свято ввічливості
Свято ввічливості
СВЯТО ВВІЧЛИВОСТІ
     Найприскіпливіше до етичного виховання ставляться в Чехії. Тут етику вивчають у школах, про це говорять на телебаченні, пишуть у щоденній пресі. Якщо ви приїдете до Чехії, скажімо, до Праги, чи й до маленьких містечок, з вами в крамницях обов’язково привітаються, а потім подякують за покупку, в кав’ярні побажають гарного відпочинку, а в міському транспорті ввічливо молодші поступляться місцем старшим чи мамі з дитинкою. Обачливе ставлення до людей навколо – це норма, так прийнято, так виховують у школах, це одна із невід’ємних складових того, що входить до поняття «європейські цінності».
     Кожен українець також повинен бути ввічливим. Проте іноді діти забувають про це. І тоді їм на допомогу приходять вчителі.
     Так Гладка Р.О. та Голуб О.В. разом із заступником із виховної роботи Топіхою Я.М. та учнями 5-6 класів організували для молодших школярів свято, яке не залишило байдужими серця дітей. Присутні послухали пісеньки із мультфільмів "Фунтик" та "Кіт Леопольд", переглянули цікаві повчальні мультфільми про ввічливість і багато-багато іншого.
     Тож будьте ввічливими!
                                                                      Валерія Савотіна, учениця 7 класу