Каталог статей »

Наші свята [1]

Головна » Статті » Головна » Наші свята

НАШІ ВЧИТЕЛІ—НАЙКРАЩІ !!!

Кінець вересня дарує найочікуваніше свято року для всіх освітян. Всі квіти тільки для Вас, всі посмішки тільки для Вас, всі найкращі побажання Вам, наші дорогі вчителі!!!

Школа - це рідний дім, отже, вчителі - наші батьки. Письменник Л.Толстой говорив: «Якщо вчитель має лише лобов до справи, він буде хорошим вчителем. Якщо вчитель має лише любов до учня, як батько або мати, він буде кращим за вчителя, який прочитав всі книги, але не любить своєї справи. Якщо ж вчитель поєднує в собі любов і до справи, і до учнів, він – повноцінний вчитель.» Саме такі повноцінні вчителі працюють в нашому Світильнянському НВК. Кожного року педагоги школи отримують грамоти та дипломи за відмінне викладання своїх предметів. Тільки наші вчителі можуть зробити уроки не складними, а цікавими та веселими. На уроках учні не просто заучують інформацію, але й шукають її. Чи не А.Дистерверг говорив: «Поганий вчитель розповідає істину вихованцям, а хороший – знаходить її разом з ними”? А, отже, у світильнянському педколективі тільки хороші вчителі!

У кожен історичний період були свої еталони справжнього вчителя. Методики і підходи педагогів до організації навчального процесу змінювалися, але професія вчителя завжди була і буде.

Тож, слава і хвала Вам, найсвітліші в світі вчителі! Радійте і посміхайтеся кожному дню! І хай оберігає Вас Божа Матір у цій нелегкій, але натхненно-творчій справі! Зі святом!

Статтю підготувала Юлія Суюндукова,  майбутній педагог :)

Категорія: Наші свята | Додав: ЗОШ (01.10.2011)
Переглядів: 582 | Рейтинг: 0.0/0