Каталог статей »

Головна » Статті » Головна » Наші новини

У категорії матеріалів: 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Першого вересня традиційно було проведено перший урок для школярів НВК. Тема уроку дуже актуальна і вистраждана.Цього дня учні та вчителі школи підготували найемоційніший матеріал, щоб передати усю щирість, віру і надію в те, що наша держава буде єдиною, що ніякий ворог не зможе розлучити батьків з дітьми, що ніхто не має права посягати на незалежність та волю України.

Урок пройшов у високому патріотичному дусі. Усі присутні виявили пошану і вдячність загиблим героям Небесної Сотні, солдата та тим, хто віддав своє життя за мир у країні.

Наші новини | Просмотров: 523 | Добавил: ЗОШ | Дата: 01.09.2014 | Комментарии (0)

7.10.2011 року відбувся футбольний матч між учнями та працівниками Світильнянського НВК. Склад команд вражає! Серед юних футболістів були Мірошніченко О., Гридько Р., Олійник І., Кукса В., Бастун Я., та інші. Їхні суперники: Кругляк О.В., Вовк Ю.А., Богуш О.І., Турко М.М., Решотко В.О.. Перемогу отримали учні з рахунком 6:0. Для своєї команди 2 голи здобув Бастун Я., Кукса В. - 3, Гридько Р. - 1. Юні спортсмени показали по-справжньому хоробру гру. Адже, не боючись «вогню», вони проворно вели м’яч до воріт суперників і забивали голи. Команда дорослих також відзначилася відповідальною грою. Головний нападаючий Олександр Володимирович грав справді «запекло», намагаючись покращити ситуацію результатів своєї команди.

Цю гру можна назвати видовищем! І мені шкода, що деякі вболівальники пропустили її – таке не повторюється!

Ірина Ковальчук, 10 клас

Наші новини | Просмотров: 498 | Добавил: ЗОШ | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)