Каталог статей »

Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

УРОК МУЖНОСТІ "ЛИСТ ПОРАНЕНОМУ"

Дорогий український солдате! Ми, учениці 11 класу, звертаємось до тебе! Доброго дня, чи вечора! Головне доброго. Раніше ми ніколи не задумувались над цими словами. Так як і не думали про поняття «війна». Важко зараз усім. Увесь світ здригнувся від несправедливості та безчестя. На твоєму прикладі ми бачимо, що є сьогодні патріоти своєї Батьківщини: сміливі, віддані, безкорисливі. Сьогодні тобі тяжко,та ми щиро віримо в те,що рани твої виліковні. В наших очах - ти герой і ми дякуємо тобі за мирне небо над нашими головами. Як складається доля – не знає ніхто, живи спокійно та не бійся змін, якщо господь в тебе щось забирає, то не прогав того, що він дає взамін!

Слава Україні!                                                                                    11 клас

В лапках назви пісень українського гурту "Океан Ельзи ", які підтримають вас своїм патріотичним духом у тяжкий час.

Любий солдате, дякуємо тобі всім серцем і душею! "Дякуємо тобі" за те, що, перебуваючи "На лінії вогню", ти гідно відстоював нашу "Незалежність", незважаючи на вогняні постріли та нестримний від них біль. Велике спасибі тобі за те, що ти оберігав самостійність та свободу нашої єдиної України, бо вона в нас одна, а іншої нам не потрібно! Ми будемо щодня, щогодини молитися за вас, наших захисників, за те, що ви даруєте нам мирне та ясне небо над нашими головами! Бо хто як не ми!? Хто окрім нас!? "Вставай", солдате, ми будемо завжди "З тобою", ми допоможемо, "Коли тобі важко", ти тільки не "Здайся без бою!". Дякуємо тим Героям, які вже "На небі", бо вони зробили більше, ніж могли, більше своїх сил! Ми знаємо, що перемога неодмінно буде за нами, і щиро віримо в те, що нарешті настане "Той день", коли впаде ворожа "Стіна", і кожен з наших захисників нарешті напише "Лист до мами", а в ньому слова: "Я їду додому!"

Дорогий солдате, "Сьогодні" потрібно щиро вірити в те, що нарешті "З нею", нашою Україною, "Все буде добре"! A зараз хочеться просто сказати велике "Дякую" усім нашим захисникам, які "Без бою" не віддавали і "Ніколи" не віддадуть свою землю та її святу "Незалежність".

Слава Україні! Героям слава!

Солдат України,

Ти наш захисник!

Ти наша опора і гордість!

Від пут і кайданів,

Ярма рятівник.

В тобі честь,і гідність,і скромність!

Солдат України!

Ти мужності крапля.

Добром твоє серце зігріте!

І знай,не один ти,

І будеш не сам.

З тобою Вкраїни всі діти!!!

Наші воїни!

Шановні воїни-визволителі! Пишучи вам листа, бажаю вам швидкого одужання і побільше сил! Я дуже хочу вас побачити. Ми дуже вам пишаємося і дуже хочемо бути схожими на вас, наші захисники!

Слава Україні! Героям слава!

Шарпан Андрій, учень 6 класу.

Шановний воїне!

Бажаю тобі від усього серця швидшого одужання. Дякую тобі за те, що ти любиш нашу Україну всім серцем, а також за те,що ти є на землі!

З найкращими побажаннями Богуш Владислав,

учень 6 класу

Любий друже-визволителю, скоріше одужуй і допоможи наші Україні. Щоб ми були вільною та єдиною країною. І Крим як завжди був нашим! Я ціком на вас покладаюсь і вірю в те, що на землі настане мир!

Тимощенко Богдан,учень 6 класу.

Шановний воїн-визволитель,дякую тобі за те,що ти врятував та зберіг багато життів. Зараз ти порениний ,але ти хоробрий,мужній і сильний.

Воїн,дякую тобі!!! Я вами пишаюсь!!! Слава Україні!!!

Короткевич Владислав, учень 6 класу.

Шановний воїне-визволителю,я пишаюся тим за те,що ти захищаєш нашу Батьківщину. Ти ризикуєш своїм життям. Я пишаюсь тим,що я – українець і, що ти захищаєш мене. Я бажаю тобі швидкого одужання. Скоріше повертайся до своєї родини!

Слава Україні!

Оніщенко Кирил, учень 6 класу.

Любий солдате!

Дякую  тобі! За те,що я живу, можу їсти морозиво,гратися на майданчику,дивитися мультики! Ми з мамою ніколи не забудемо,що ви зараз робите!Коли я виросту,я хочу бути таким же сміливим, як ти! Бо я дуже люблю Україну і буду її захищати! І свою маму! І бабусю з дідусем! І тебе!Дякую тобі за те,що ти зараз борешся за моє майбутнє! Обіцяю- я не підведу!!!

Духанов Олександр, учень 5 класу.

Дорогий солдате, я звертаюся до Вас, щоб сказати як ми всією родиною вболіваємо за Вас. Не переживайте, ще нічого не втрачено! Я впевнена, що Ви обов’язково повернетесь до своєї родини.

Солдате, хоча ти і в лікарні,життя продовжується. Воно прекрасне. Знай,на тебе чекає не лише твоя сім’я,а і вся Україна! Набирайся сили, кріпись. Слава Україні!

Дорогий солдате, я хочу, щоб ти швидше одужав, щоб у тебе не було всіляких ран, що ти набирався сили і повертався додому. Тобою пишається вся Україна і я! Слава Україні! Тобі, герою, слава!

Дорогий солдате, ти сумуєш. Я хочу,щоб ти швидше одужав і захищав нас. Бажаю тобі здоров`я!

Солдате, не сумуй! В тебе все попереду: сім`я, життя, Україна! Я тебе підтримаю. Ти в лікарні. Та це не означає, що все втрачено. Солдате,не втрачай надії!

Дорогий солдате, я хочу, щоб Ви швидше одужали, щоб набралися сил! Не сумуйте, усе у вас буде добре!

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: ЗОШ (01.09.2014)
Переглядів: 1340 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0