Субота

Головна » 2013 » Грудень » 3 » Ми - проти!
Ми - проти!
«СНІД — найгірше, що трапилося у ХХ столітті після Гітлера» ( Мадонна)

1 грудня вся світова спільнота відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадувало про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе дана глобальна проблема. Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1988 року.
     Сьогодні ж зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня — Червоною стрічкою. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою  надію на майбутнє без СНІДу.

Ряд профілактичних заходів було організовано і у Світильнянському НВК.  Класоводами та класними керівниками проведено виховні години на дану тему, організовано виставку дитячих малюнків на тему "Ми - ПРОТИ!". Крім того, заступник з виховної роботи Топіха Я.М. запросила до школи на відкриту виховну годину лікаря Світильнянської амбулаторії Ковальчук С.І., яка прочитала присутнім лекцію про те, що таке СНІД і чим він страшний. Після цього учням показали відео про СНІД та його наслідки. Але найбільше враження на присутніх учнів та вчителів справив уривок з фільму "Джиа", в якому розповідалось про дівчинку, яка захворіла на СНІД і померла. Мабуть, після такої виховної години кожен учень задумався про цінність власного життя. Тож давайте цінувати те, що у нас є!
                                                                                                            Сніжана Кондратюк

Категорія: Новини | Переглядів: 957 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0