Головна » 2013 » Листопад » 15 » Міс Осінь - 2013
Міс Осінь - 2013

Ранок 15 листопада 2013 року почався для Світильнянського НВК з приїзду гостей на районний виховний захід до Дня української мови. А завершився чудовим святом, яке організували вже самі учні школи (окремо слід подякувати педагогу-організатору Топісі Людмилі Андріївні та заступнику директора з виховної роботи Топісі Яні Миколаївні за допомогу) – ОСІННІМ БАЛОМ.

6 найсміливіших і найталановитіших дівчат школи близько години зачаровували аудиторію своєю грацією і красою. Серед них Турко Марія (10 клас), Ветчінкіна Руслана (9 клас), Суюндукова Юлія (10 клас), Кривошей Анастасія (8 клас), Шарпан Тетяна (9 клас) та Ткаченко Анна (8 клас). Ведучими були учні 11 класу Мазур Ірина та Книш Володимир, які запропонували конкурсанткам багато цікавих завдань. Дівчата порадували присутніх прекрасним дефіле, достойно показали себе у конкурсах «Питання», «Макіяж», «Попелюшка», «Казко-реклама», «Краватки» та «Світ моїх захоплень».

Між конкурсами гості свята мали змогу прийняти участь у веселих конкурсах від ведучих. Приємно було спостерігати за випускниками школи, які також активно долучились до цього.

Почесне журі у складі Кругляк А.В., Решотко Т.М. та Мальковець ЖО. пильно спостерігало за «роботою» світильнянських красунь і визначило, що перемогу у нелегкій боротьбі здобула Ткаченко Анна, яка і отримала титул «Міс Осінь-2013» та корону першої красуні нашого НВК. У номінації «Міс глядацьких симпатій» не було рівних Турко Марії. Титул «Міс елегантність» виборола Ветчінкіна Руслана, «Міс посмішка» - Кривошей Анастасія, «Міс чарівність» - конкурсантка під №5 Суюндукова Юлія,  «Міс ніжність» - Шарпан Тетяна.

Отож вітаємо наших красунь з їх перемогою і до наступних зустрічей!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 582 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »