Головна » 2014 » Березень » 25 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

25 березня 2014 року у Світильнянському НВК проведено педагогічну раду за участю членів педагогічного колективу та вихователів ДНЗ. На нараді розглянуто питання про виконання рішень попередньої педради  та закінчення навчального року (директор НВК Решотко Т.М.), про підготовку і організацію проведення ДПА (заступник з НВР Мальковець Ж.О.). Вчитель української мови та літератури Костяна Л.М. підготувала доповідь на тему "Викладання навчальних дисциплін із використанням міжпредметних зв'язків як один із засобів удосконалення співпраці учителя та учня". Практичним психологом навчального закладу Левченко І.А. було прочитано лекцію "Рівень психологічної готовності дітей до навчання в школі" і проаналізовано рівень готовності майбітніх першокласників до навчання.

Крім того, на педраді було заслухано творчі звіти вчителів, що атестуютьсі у 2013-2014 н.р. Свої педагогічні напрацювання предствили педагог-організатор Топіха Л.А., вчитель української мови та літератури Топіха Я.М., вчитель образотворчого мистецтва Гладка Р.О., вчитель світвої літератури та англійської мови Сіденко В.В. та вчитель біології, історії та правознавства Дяченко Ю.К.

На даній педраді було прийнято рішення про звільнення Мазур І., учениці 11 класу, від здачі державної підсумкової атестації з української мови (за зайняте ІІ місце на обласному етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН); про вибір "Правознавства" як екзамена за вибором для учнів 9 класу (усна форма); про звернення до відділу освіти з клопотанням розглянути на засіданні методичного кабінету методичні рекомендації до вивчення світової літератури, розроблені Сіденко В.В.; про продовження вивчення стану готовності дітей старшої групи ДНЗ до навчання в школі.

Категорія: Новини | Переглядів: 606 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »