Каталог статей »

Головна » Статті » Корисна інформація » Для вчителів

Теми самоосвіти
Теми самоосвіти вчителів Світильнянського НВК

1.     Костяна Леся Михайлівна – «Формавання творчої навчальної діяльності учнів у процесі вивчення української літератури».

2.     Мальковець Жанна Олександрівна – «Використання гри у процесі вивчення англійської мови».

3.     Решотко Тетяна Миколаївна – «Розвиток комунікативних здібностей на уроках світової літератури».

4.     Сіденко Василина Василівна – «Використання інтертекстуального підходу у вивченні літературних творів».

5.     Топіха Яна Миколаївна – «Використання інноваційних технологій на уроках української мови» .

6.         Малець Антоніна Миколаївна – «Виховання здорової свідомої особистості з дитячого садка і до юнацьких років».

7.   Нідзельська Антоніна Олександрівна – «Використання інтерактивних технологій у початкових класах».

8.    Гладка Руслана Олексіївна – «Виховання естетичних смаків засобами декоративно-прикладного мистецтва».

9.            Строкач Наталія Вікторівна – «Розвиток зв’язного мовлення у дошкільнят».

10.    Кондратюк Олена Михайлівна – «Від колиски до шкільного порога – активізація та збагачення словникового запасу дітей».

11.      Левченко Ірина Анатоліївна – «Формування фонематичних навичок у молодших школярів».

12.       Піддубна Оксана Миколаївна – «Принцип інтеграції як необхідна умова для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти».

13.         Колеснік Людмила Дмитрівна – «Розвиток зв’язного мовлення у процесі навчання».

14.         Мазур Галина Костянтинівна – «Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів шляхом впровадження інноваційних технологій».

15.  Болобан Світлана Михайлівна – «Використання гри у навчальному процесі першокласників».

16.      Дяченко Юрій Костянтинович – «Використання можливостей шкільної лекції на уроках історії».

17.                       Дяченко Галина Михайлівна

18.                       Голуб Олеся Василівна

19.                       Моргун Олена Василівна

Категорія: Для вчителів | Додав: ЗОШ (01.11.2013)